Veri Merkezi Çözümleri

Veri Merkezi Tüm Çözümlerimizi Bu Sayfa İçerisinde Bulabilirsiniz

Veri Merkezi Çözümleri Hakkında

Merak ettiğiniz sorular için bize kolayca ulaşabilirsiniz. Mail veya iletişim numarası üzerinden bizimle hızlıca iletişim kurabilirsin.

Sanallaştırma Çözümleri

Prodes Grup’un benzersiz saha uzmanlığı, VMware ve Hyper-V için standartlara dayalı bir sanallaştırma stratejisi geliştirmenize yardımcı olur. Tecrübemizden yararlanarak, çözümlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde hayata geçirebilirsiniz. Sanallaştırma teknolojisi inanılmaz derecede faydalıdır;

► Maliyetleri düşürür, uygulama erişimini artırır ve BT yönetimini basitleştirir.

►Sanallaştırma, kârı zirvede tutmak için planlı ve plansız kapalı kalma sürelerini azaltır; sunucu konsolidasyonu, altyapı yatırımını ve işletme maliyetlerini düşürmeye yardımcı olur.

►Artan enerji verimliliği daha az donanım gerektirir; basitleştirilmiş felaket kurtarma çözümleri, sisteminizin istikrarını sağlar; ve kritik kurumsal uygulamaların, veritabanlarının (ör.(SAP Business Suite, Microsoft Exchange, SQL Server, SharePoint, SAP), iş uygulamalarının maliyetlerinin düşürülmesiyle birlikte gelir.

►Ne olursa olsun, doğru yazılımı tanımak ve bir sistemi sanallaştırmak için doğru sunucu sistemlerini/veri depolamayı/ağ altyapısını seçmek zor olabilir. Kolaylaştırmak için buradayız!

►Veri Sistemi, kuruluşunuzun bu özelliklerden herhangi bir engel veya gecikme olmaksızın yararlanabilmesi için bu süreci olabildiğince sorunsuz hale getirmeye yardımcı olur.

Sunucu Sistem Çözümleri

Sunucu ve Veri Depolama Altyapısı olarak her büyüklükteki şirket için BT altyapı çözümleri sunuyoruz. Sertifikalı satış ve satış öncesi teknik ekiplerimiz ihtiyaçlarınızı analiz ederek size en uygun çözümü sunar. Tasarlanan sistemin konfigürasyonu ihtiyaçlarınıza göre en ince ayrıntısına kadar detaylandırılmıştır.

Onayınızdan sonra, oluşturulan proje planına göre ürünler tedarik edilir ve saha deneyimine sahip mühendislerimiz tarafından montajı yapılır.

 

Felaket Kurtarma ve İş Sürekliliği

Prodes Grup, beklenmedik felaketlerin işlerinizi aksatmaması için size en uygun çözümlerle destek olmak için burada. Elektrik kesintileri, yangınlar ve seller, sistemlerin gecikmesine, veri kaybına ve kritik iş fonksiyonlarının çalışmamasına neden olabilecek potansiyel tehlikelerdir. Personel üyeleri ve müşteriler, böylesine zorlu bir durumda bile işlerini kesintisiz olarak sürdürebilmelidir.

Bu ancak tamamen optimize edilmiş bir BT altyapısı ile mümkün olabilir. Prodes Grup bu alandaki tüm tecrübesiyle sizi burada yarı yolda bırakmayacak!

Veri Depolama SAN/NAS

Boyut önemli değil: Minimumdan ağır iş yüklerine kadar, şirketlerin uygulama ve performans ihtiyaçlarını karşılayan ölçeklenebilir sunucu ve depolama çözümleri sunuyoruz.

Özellikle, kritik iş süreçlerine üretkenlik kazanımları getirmek için müşterilerimizin gereksinimlerini derinlemesine analiz ediyoruz. Kritik iş uygulamaları ve veri yönetimi için doğru sunucu ve depolama çözümlerinin seçilmesi, hem iş sürekliliği hem de veri güvenliği için çok önemlidir. 

Yedekleme Cihazları ve Yazılımları

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre en optimum lisanslama modelini belirliyor ve tedariki sağlıyoruz. Yatırımların karşılığını verdiğimiz cazip fiyatlandırma seçenekleri ve tahmin edilebilir maliyetler aracılığıyla en konsolda almalar ve optimum kararlarda bulunmalar için mevcut durumuna uygun şekilde destekliyoruz.